Rusza nowa strona cafebabel.com!

Artykuł opublikowany 5 maja 2008
Artykuł opublikowany 5 maja 2008
Odświeżona, super interaktywna i wielojęzyczna – zobacz nową twarz cafebabel.com i zanurkuj w paneuropejskim środowisku web 2.0. Wielojęzyczność „café babel” Po co poprzestawać na tłumaczeniu, skoro można przeczytać artykuł w wersji oryginalnej? Poza sześcioma wersjami językowymi, które już mamy, nowa strona cafebabel.
com oferuje czytelnikom korzystanie z opcji „babelmix” – innowacji technicznej pozwalającej zarejestrowanym użytkownikom (rejestracja jest oczywiście darmowa) na skomponowanie własnego miksu językowego i czytanie cafebabel.com nie tylko w swoim języku, ale także w innych językach, jakimi czytelnik włada.

„Babelmix” to wrota do świata web 2.0 cafebabel.com

Zostań „babelianinem” zapisując się do naszej internetowej społeczności, która liczy już 4000 aktywnych członków. Dzięki nowej, atrakcyjnej stronie web 2.0 możesz spersonalizować swój wygląd strony, uzupełniać profil, komentować wszystkie artykuły i blogi, dyskutować na „babelforach” z innymi czytelnikami, a nawet założyć własny blog i wyrazić swoje myśli. W kilku prostych krokach możesz z czytelnika cafebabel.com stać się tłumaczem, a nawet autorem tekstów – czemu więc nie spróbować?