Spotkanie teatrów międzynarodowych 2011

Artykuł opublikowany 6 listopada 2011
Artykuł opublikowany 6 listopada 2011

Z przykrością stwierdzam, że ten artykuł nie został jeszcze poddany edycji i nie jest jeszcze opublikowany w żadnej grupie.

Teatru Narodowego w Warszawie nie trzeba nikomu przedstawiać. Jednak warto zainteresować się jego zaangażowaniem w promocję spektakli nie tylko polskich, ale także międzynarodowych. Aktualnie trwa druga edycja festiwalu Spotkanie Teatrów Warszawskich, którego celem jest przedstawienie widzowi polskiemu jednych z bardziej cenionych przedstawień teatralnych na świecie.

W tym roku, do Warszawy przyjechały teatry z Kopenhagi, Petersburga, Tel Awiwu, Glasgow oraz Pragi. To niezwykle kusząca okazja, aby, bez większego wysiłku, można było ocenić kunszt zagranicznych reżyserów i aktorów, a także poznać twórczość wybitnych dramatopisarzy współczesnych, takich jak: Jeana Geneta, Hanocha Levina, Davida Harrowera i Elfriede Jelinek.

W listopadzie będzie można zobaczyć jeszcze trzy spektale, na które redakcja Cafe Babel Warsaw serdecznie zaprasza. Życzymy miłego seansu i zachęcamy do dzielenia się wrażeniami na naszym blogu oraz na facebooku.

Oficjalna strona festiwalu, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje na temat repertuaru: http://www.stn2011.pl

Nasz fanpage na fb: facebook.com/babelwarsaw