Warszawski Babel - aktualności

Artykuł opublikowany 19 marca 2012
opublikowano w społeczności
Artykuł opublikowany 19 marca 2012

Z przykrością stwierdzam, że ten artykuł nie został jeszcze poddany edycji i nie jest jeszcze opublikowany w żadnej grupie.

W czerwcu planujemy zorganizować duże wydarzenie w ramach projektu “MultiKulti” o multikulturowej Warszawie. Każda pomoc w jego realizacji bardzo nam się przyda. Pomysłem, jak i również zaangażowaniem. Prosilibyśmy również, jeśli masz, o jakieś kontakty z reprezentantami innych kultur, którzy mieszkają w Warszawie lub okolicach.

Staramy się podsumować wszystkie nasze poprzednie propozycje i ustalenia dotyczące warszawskiego bloga Café Babel. Chcielibyśmy uruchomić na warszawskim blogu kilka przykładowych kategorii. Cały czas będziemy oczywiście otwarci na wszelkie Wasze propozycje.

Kategorie które mogły by Was zainteresować:

Pocztówka z Warszawy - wrzucamy fotki z różnych miejsc w Warszawie. Najlepiej by było jakby fotki były dobrej jakości. Dzieje się w Warszawie - ta kategoria wymaga od Was szybkiego reagowania na to, co dzieję się w Warszawie. Będziemy starali się na bieżąco podrzucać pomysły na artykuły (np. przybywa nam nowy most w Warszawie). Miejsca - opisanie miejsca w Warszawie które lubicie, chętnie tam przesiadujecie, albo wkurzyła was kiepska obsługa - napiszcie do nas a opublikujemy to na blogu!

CafeBabel Berlin organizuje grę miejską. Pomysł jest ciekawy, ponieważ gra odbywa się w dwóch miastach naraz: w Łodzi i Berlinie. Można wygrać wycieczkę do Berlina. Gra odbędzie się 31 marca. Więcej informacji tutaj: fb.com/events/179576412156536/

Kontakt: warszawa@cafebabel.com