Wydawnictwo Czarne - spotkania październik/listopad

Artykuł opublikowany 13 listopada 2012
Artykuł opublikowany 13 listopada 2012

Z przykrością stwierdzam, że ten artykuł nie został jeszcze poddany edycji i nie jest jeszcze opublikowany w żadnej grupie.

Wydawnictwo Czarne serdecznie zaprasza na następujące spotkania z : Beatą Chomątowską, autorką książki « Stacja Muranów », które odbędzie się 23 października o godz. 19 : 15 w Stacji Muranów, ul. Andersa 13 w Warszawie. W spotkaniu udział wezmą także Jacek Leociak oraz Jarosław Trybuś, zaś poprowadzi je Sylwia Chutnik.

Krzysztofem Środą, autorem książki « Podróże do Armenii i innych krajów z uwzględnieniem najbardziej interesujących obserwacji przyrodniczych ». Spotkanie odbędzie się 29 października o godz. 18 : 00 w klubie Jerozolima w Warszawie (Al. Jerozolimskie 57), a poprowadzi je Tomasz Kwaśniewski.

Jackiem Kleyffem, autorem książki « Rozmowa ». Spotkanie odbędzie się 7 listopada o godz. 19 : 00 w klubie Powiększenie w Warszawie (Nowy Świat 27), a poprowadzi je Grzegorz Chlasta. Po spotkaniu zapraszamy na minikoncert Jacka Kleyffa, któremu towarzyszyć będzie Słoma (Jerzy Słomiński).