inside cafébabel

Uwaga ruszamy! Start społeczności-online

Artykuł opublikowany 17 października 2007
Artykuł opublikowany 17 października 2007
Sieć lokalnych redakcji cafebabel.com organizuje od połowy października na terenie całej Europy imprezy na otwarcie naszej społeczności-online.Od Paryża do Pragi, przez Lizbonę, Brukselę i Tallin, będziemy prezentować naszą wspólnotę „ważnym” babelianom – przyjaciołom cafebabel.com, dziennikarzom, partnerom, blogerom i wszystkim wspierajacym inicjatywę cafebabel.com. Społeczność: Co to jest?
Ponad 2700 babelian założyło swoj profil online i stanowi naszą sieć użytkowników. Powstało ponad 50 europejskich babelblogów: odkryj niepowtarzalne „eurogeneration“, „nomur“ lub kokieteryjny „EUrotik“… i wiele innych! I wreszcie babelforum, które jest prawdziwą europejską agorą wymiany pogladów w 7 językach.

Wraz z rozwojem społeczności rok 2007/2008 zapowiada sie dla cafebabel.com wspaniale! To jednak nie koniec naszych planów. Chcemy zrealizować projekt „Babel Reporter“ – wspólnotę europejskich dziennikarzy oraz uruchomić naszą nową stronę internetową w maju 2008.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z lokalną redakcją cafebabel.com i... poproś o zaproszenie!

Skontaktuj się z lokalną redakcją w twoim mieście, aby wziać udział w wybranym wydarzeniu

Bruksela: kontakt z Lorenzo tutaj lub bezpośrednio na jego bloguBudapeszt : 29 października : kontakt z Judit tutaj lub bezpośrednio na jej bloguBukareszt : kontakt z Camelią tutaj lub bezpośrednio na jej bloguIstanbul : kontakt z Ozcan tutaj lub bezpośrednio bloguLizbona : 20 października : kontakt z Marią tutaj lub bezpośrednio na jej bloguMadryt : kontakt z Martą tutajMediolan : kontakt z Silvią tutajParyż : 17 października : kontakt z Moniką tutajPraga : 19 października : kontakt z Vitkiem tutajPristina : kontakt z Pauliną tutajSztokholm : 23 października : kontakt z Waldemarem tutaj lub bezpośrednio na jego bloguStrasburg : 24 października : kontakt z Vincentem tutaj lub bezpośrednio na jego bloguTallinn: kontakt z Giovanniem tutaj lub bezpośrednio na jego blogu Vilnus: kontakt z Dionizasem tutaj lub bezpośrednio na jego blogu

Alexandre Heully

Tłumaczenie: Monika Berdys